zemin zemin Web ile ilgili ne var ne yoksa..

Daha önce lowratevoip yazılımı ilede ücretsiz görüşebiliyorduk fakat sanırım biz Türk'ler fazla yüklenince geri ücretli yaptılar yazılımı, buraya tıklayarak indirebileceğiniz yazılımı kurduktan sonra üyelik ekranı açılıyor orada * yıldızlı kısımları doldurduktan sonra üyeliğiniz açılıyor ve hemen ücretsiz konuşmaya başlayabiliyorsunuz, telefon numarasını çevirirken 90212, 90535 gibi başlamanız gerekiyor örneğin garanti bankasını aramak için 902124440333 gibi arayacaksınız.

Şifrenizi yazarken 7 haneli ve hem rakam hem harf olmasına özen gösteriniz. 

Ücretsiz Görüşme Yapabileceğiniz Ülkeler

 

Fazla vaktim olmadığından dolayı detaylı yazamadım ancak ­SN den ufak bir alıntı ile bazı sorularınızın cevaplarını aşağıda görebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

S:
12voip ile arama yaptığım zaman ev telefonumun faturasına herhangi bir ücret eklenir mi?
C: 12voip ile yapılan görüşmelerle hiçbir şekilde telefon faturanız etkilenlenmez.

S: Türkiye'den yurtdışını ayarayabiliyor muyuz?
C: Evet. Rahatlıkla ve kesintisiz olarak yurtdışını arayabiliyorsunuz.

S: Bu programın Türkçe'si bulunuyor mu?
C: Programla birlikte Türkçe dil desteği gelmiyor. Yalnız hazırladığımız Türkçe dil dosyası ile programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Türkçe dil dosyasını yüklemek için animasyonu izleyerek yardım alabilirsiniz.

S: Bizim gibi kotalı kullanıcıların kotaları ne kadar etkilenir?
C: Messenger vb. programlarda yaptığınız sesli görüşmelerden kotanız ne kadar etkileniyorsa bu durumda da aynı şekilde etkilenme söz konusudur. Bu da çok normal bir şeydir.

Ücretsiz Görüşmeler Yapmak İçin

12voip
ile Türkiye'yi ücretsiz arayabilmek için ilk önce bir hesabınızın olması gerekiyor. Hesabınızı aldığınız zaman ücretsiz aramalar yapabiliyorsunuz. Yalnız bu ücretsiz aramalar hesabınızda kredi olmadığı için 60 dakika gibi bir süre ile sınırlandırılıyor ve her 5 dakikada bir yaptığınız görüşmeler sonlandırılıyor.

Sınırsız görüşmeler yapabilmek için hesabınıza 10 €'luk bir kredi almanız gerekiyor. Bu krediyi satın aldığınızda 3 ay boyunca Türkiye'nin sabit telefonlarını ve FREE olarak belirlenmiş ülkelerin telefonlarını sınırsız ve kesintisiz bir şekilde arayabiliyorsunuz.

Programın download sitesi: http://www.12voip.com/en/download.html

Programın Ana sayfası: http://www.12voip.com/en/index.html

200 karakter kaldı
beliz sönmez
12-08-2013 14:37
connect diyor gelmiyor
Zeynep Dogan
30-01-2013 17:31
bu sistem nasil yapiliyoooo
Habil Bayraktar
27-12-2012 00:40
yurtdışı ev telefonlarına ₺0,03 - ₺0,06 arası fiyatlarla konuşursunuz SMS GÖNDERİM ÜCRETİ abone numaranızla ₺ 0,039 gönderici adınızla ₺0,059 dur
Habil Bayraktar
27-12-2012 00:37
Bu sistem Türkiyedede Kullanılmaktadır üyelerimiz kendi aralarında koşulsuz BEDAVA konuşurlar ayrıca; Ev iş telefonları dakikası ₺ 0,05 cep telefonları dakikası ₺ 0,09